fbpx Skip to main content

Dwudniowe, wiosenne Ekotyki w krakowskim Pałacu Czeczotka za nami!

23 i 24 marca powitaliśmy wiosnę w Krakowie! Na dwóch piętrach gościliśmy prawie 100 wystawców, reprezentujących 150 marek polskich i zagranicznych producentów kosmetyków naturalnych. Na gości targów czekały liczne promocje, rabaty, akcje specjalne oraz nowości! Debiutowały u nas trzy nowe marki na polskim rynku.

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy, takie jak kremy, olejki, toniki, peelingi, sera i maseczki to zdecydowanie najbardziej poszukiwane na targach produkty. Zaraz za nimi plasują się masła do ciała, peelingi: kawowe, cukrowe i solne, a także balsamy i oleje w wielu odmianach zapachowych. Nie zabrakło też naturalnych kosmetyków dla dzieci, a także tych stworzonych z myślą o mężczyznach i ich zarostach 🙂

Aż 7 stoisk oferowało kolorowe kosmetyki do makijażu, stworzone z naturalnych minerałów. To nie tylko sypkie podkłady na bazie miki, ale także pomadki, róże, rozświetlacze, kredki, a nawet tusze do rzęs.

Po zakupach naszych gości widać, że rośnie świadomość, dotycząca szkodliwości chemicznych detergentów, które z powodzeniem zastąpić można środkami na bazie naturalnych surowców. Na Ekotykach można było kupić musy czyszczące, płyny do mycia naczyń, szyb, kuchni i łazienek, naturalne wybielacze i produkty do zmywarek.

Co jeszcze? Świece sojowe, kosmetyki dla pupili, woreczki i płatki kosmetyczne zero waste.

Foto: Krystian Wacławik

Nie było Cię tam? Nic straconego! Odwiedź nas na Facebooku:

Leave a Reply