fbpx Skip to main content

27 kwietnia już po raz trzeci widzimy się w Katowicach na targach kosmetyków naturalnych w Galerii Szyb Wilson! Razem z naszymi wystawcami pomożemy wam zregenerować się po długiej i mrocznej zimie – odżywimy roślinnymi masłami do ciała, odświeżymy owocowymi peelingami, uraczymy bogactwem kolorowych, ręcznie wykonanych mydeł, pachnących olejków do ciała, nawilżających kremów i innych naturalnych mikstur! Znajdziecie tu całą gamę kosmetyków organicznych, wegańskich, nietestowanych na zwierzętach.

Na gości targów będzie czekać 90 wystawców i ponad 120 marek kosmetyków naturalnych – polskich i zagranicznych! Oprócz strefy targowej dostępne będą warsztaty tworzenia kosmetyków oraz foodtrucki ze zdrowym jedzeniem!

Targi Ekotyki to świetne miejsce dla tych, którzy lubią dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. Dają możliwość bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry. Na gości targów czekać będą darmowe dermokonsultacje, indywidualny dobór pielęgnacji oraz pokazy makijażu mineralnego.
Ale przede wszystkim to targi – okazja by załapać się na wyjątkowe promocje, przetestować nowinki kosmetyczne, skorzystać z rabatów i ofert specjalnych ale też by po prostu się potargować 🙂
To prawdziwe święto ciała i zmysłów – nie przegap, powiedz znajomym i rodzinie!  Dbaj o siebie naturalnie!

Targi są bezpłatne dla odwiedzających.

Sobota, 27 kwietnia 2019, w godzinach 11:00-18:00
Katowice, ul. Oswobodzenia 1

Przyjdź na Ekotyki!

Leave a Reply