TARGI ONLINE 2-4 KWIETNIA 2022

W dniach 2-4.04 w tych sklepach zrobisz zakupy z kodem EKOTYKI w specjalnych cenach! Szczegóły już w sobotę o 11:00!

 

Bacio Toscano -20% na wszystko https://www.baciotoscano.pl/
BioEcoLIFE -20% na wszystko http://www.bioecolife.pl/
Biofemm -10% na kosmetyki http://www.biofemm.pl/
Biotika -15% na wszystko https://biotika.pl/
Bosphaera -15% na wszystko https://www.bosphaera.com/
Bydgoska Wytwórnia Mydła -20% na kosmetyki z kategorii Ciało oprócz kremu do rąk https://bydgoskawytworniamydla.pl/
Candle Craft -20% na wszystko https://www.candlecraft.com.pl/
Clochee -20% na wszystko oprócz zestawów, akcesoriów i produktów przecenionych http://www.clochee.com/ 
Creamy -35% na nieprzecenione produkty https://creamy.pl 
Dotyk Kreacji -20% na wszystko https://dotyk-kreacji.pl/
Ecoloré Minerals -20% na wszystko https://ecolore.pl/
El Niño Cosmetics -30% na wszystko! http://el-nino.pl
FemiCanna -20% na wszystko https://www.femicanna.pl/
Fizjoterapia Estetyczna -20% na voucher na masaż Kobido https://bit.ly/kobidokatowice
Flamqa -20% na wszystkie rzepakowe Flamki oraz dyfuzory https://flamqa.pl 
Gaja -10% na wszystko http://www.olejarnia-gaja.pl/
Hrabina Rzewuska -20% na wszystkie nieprzecenione produkty https://hrrz.pl/
Iossi -20% na nieprzecenione kosmetyki https://iossi.eu/ 
KOI20% na kosmetyki (bez akcesoriów i zestawów) http://koicosmetics.pl/ 
Kosciuschko -11% na wszystko + darmowa dostawa http://www.kosciuschko.com/
La-Le -25% na wszystko http://www.la-le.pl/
Last Object Polska -30% na akcesoria zero waste Last Object! https://www.mamytomy.pl/
Lintu -15% na wszystko https://www.lintu.pl/
Lumileve -15% na wszystko oprócz zestawów https://www.lumileve.com/
L’Occitane -15% na nieprzecenione produkty (nie łączy się z innymi promocjami) https://www.loccitane.pl/
Mayka Skincare -10% na krem Vitamin C Boost https://mayka-skincare.com
Ministerstwo Dobrego Mydła -15% na wszystko http://www.ministerstwodobregomydla.pl/
Miobel -20% na wszystko https://www.miobelcosmetics.com/
Miodowa Mydlarnia -15% na wszystkie kosmetyki http://www.miodowamydlarnia.pl/ 
Mirandle -30% na wszystko http://www.mirandle.pl/
Modern Woman -20% na eBook -40% na kurs http://lekcjekosmetyczne.pl
Moholi Concept Store -20% na wszystko https://www.instagram.com/moholi.conceptstore
Moistry -20% na wszystkie kosmetyki https://moistry.pl/
Molto Magico -17% na wszystko + darmowa Orlen paczka od 160 zł! https://moltomagico.com
Mydlarnia u Franciszka -15% na wszystko https://ufranciszka.pl/
Natural Secrets -20% na wszystko https://www.naturalsecrets.pl/
Naturalna Świeca -20% na nieprzecenione produkty https://www.naturalnaswieca.pl/ 
Nature Cosmetics -25% na wszystko + darmowa dostawa https://naturecosmetics.pl/kosmetyki-ze-sluzem-slimaka
Naturologia -25% na wszystko oprócz zestawów i działu Outlet https://www.naturologia.pl/
NewCera -15% na wszystkie zestawy https://instagram.com/new_c_era
Nowa Kosmetyka -15% na wszystko http://nowakosmetyka.com/
Ooroc -10% na wszystko https://www.ooroc.com/ 
Polemika -20% na kosmetyki http://www.polemika.com.pl/
Przaja Ci darmowa dostawa http://www.przajaci.pl/
Rodzinna Fabryczka darmowa dostawa w Polsce https://rodzinnafabryczka.pl/
Senkara15% na wszystko https://bit.ly/3iKvr0a  
Sensum Mare -20% na wszystko + darmowa dostawa od 150 zł https://sensummare.pl/sklep/
Soap Szop20% na wszystkie olejki + darmowa dostawa od 150 zł https://www.soap-szop.pl/
Sydoka -20% na wszystko https://www.sydoka.pl/
Taranio -20% na wszystko https://www.instagram.com/taranio.pl/
Yestetics -20% na wszystko https://www.yestetics.pl/
Your Kaya -15% na wszystko oprócz produktów w kostkach https://www.yourkaya.pl/ 
Zmydlona darmowa dostawa + piękna kartka motywacyjna w prezencie https://zmydlona.pl/sklep/