Jesienne targi ONLINE 24-26 września 2022 

W tych sklepach zrobisz tańsze zakupy z kodem EKOTYKI!
Promocja trwa od 11:00 w sobotę 24.09 do 23:59 w poniedziałek 26.09 

 

 
Be The Sky Girl -15% na wszystko + darmowa dostawa od 150 zł https://betheskygirl.com/ 
Berkovicz Tatra Cosmetics -15% na wszystko! https://berkovicz.pl/ 
Be’liv Cosmetics darmowa dostawa https://belivcosmetics.com/ 
Bioleev -15% na wszystko! https://www.bioleev.sklep.pl/  
Bosphaera -15% na wszystko! https://bosphaera.com/  
Bydgoska Wytwórnia Mydła -15% na wszystko oprócz zestawów, min. wartość zamówienia 50 zł https://bydgoskawytworniamydla.pl   
Clochee -25% na wszystkie kosmetyki http://www.clochee.com/  
ChitoneCare -22% na wszystko! https://chitonecare.com/
CosmIQ -20% na wszystko + darmowa dostawa od 100 zł https://cosmiq.pl/  
Creamy -25% na nieprzecenione produkty (nie dotyczy akcesoriów) https://creamy.pl   
Ecoloré Mineral Cosmetics -20% na wszystko oprócz zestawów https://ecolore.pl  
El Niño -15% na wszystko https://el-nino.pl/  
Essenz -40% na wszystkie sera Essenz https://essenz.pl/ 
Frojo -25% na wszystko! http://Frojo.pl  
Harmonia -20% na wszystko + darmowa dostawa! https://e-harmonia.pl 
IOSSI -20% na kosmetyki, -50% na jesienne perełki https://iossi.eu/   
Kopalnia Zdrowia -15% na wszystko! https://kopalnia-zdrowia.pl/  
La-Le -25% na wszystko! http://www.la-le.pl/   
Life Medicine -30% na olejek CBD Bieszczadzki SEN https://lifemedicine.pl/   
Lumileve -15% na wszystko + darmowa dostawa od 99 zł https://lumileve.com/  
Make Me Bio -30% na wszystkie kremy do twarzy https://makemebio.com/ 
Manaslu Outdoor -25% na wszystko! http://www.manasluoutdoor.pl/ 
Mayram -25% na mydła i sole do kąpieli https://mayram.pl/   
Męska Wyspa -15% na wszystko https://www.meskawyspa.pl/ 
Ministerstwo Dobrego Mydła -15% na wszystko https://ministerstwodobregomydla.pl
Miobel -30% na kosmetyki (nie dotyczy zestawów) https://www.miobelcosmetics.com/  
Moholi -15% na wszystko! https://instagram.com/moholi.conceptstore  
Moistry -20% na wszystko https://moistry.pl   
Morane Cosmetics -15% na wszystko! http://www.moranecosmetics.pl/  
Mydłostacja -20% na wszystko http://www.mydlostacja.pl/  
Natural Secrets -20% na wszystko https://naturalsecrets.pl/  
Naturalna Kosmetyczka -20% na wszystko oprócz outletu + darmowa dostawa https://naturalna-kosmetyczka.pl/ 
Naturalna Świeca -20% na nieprzecenione produkty (oprócz zestawów) https://naturalnaswieca.pl/  
Nature Cosmetics -20% na wszystko https://www.naturecosmetics.pl/kosmetyki-ze-sluzem-slimaka  
Naturolove -30% na wszystko! http://www.detal.naturolove.pl/  
Nowa Kosmetyka  -20% na wszystko! http://nowakosmetyka.com/  
Olivelove  -20% na wszystkie kremy i maski do twarzy! https://olivelove.pl  
Ooroc Candles -10% na wszystko https://ooroc.com/  
Opcja Natura  -15% na wszystko https://opcjanatura.pl/  
Orcideo -10% na pojedyncze produkty, a od 220 zł krem malinowy 50 ml GRATIS! https://orcideo.pl/sklep-2  
Pelo Kosmetyki -10% na wszystko https://pelokosmetyki.pl/  
Phlov -20% na wszystkie nieprzecenione produkty! https://phlov.com 
Polemika -20% na kosmetyki! http://www.polemika.com.pl/  
Republika Mydła -20% na kremy, masła i serum Strawberry Fields (solo i w zestawie) https://republikamydla.com 
Sapunoteka -25% na wszystko (oprócz przecenionych produktów) https://sapunoteka.pl/  
Scandia Cosmetics -20% na linię arganową i ozonową, darmowa dostawa od 100 zł https://sklep.scandiacosmetics.pl/pl/  
Sensum Mare -20% na wszystko, także na nowości! https://sensummare.pl  
Soap Szop -15% na wszystko! http://www.soap-szop.pl/  
Trend For Beauty do zakupów od 99 zł szklany słoik GRATIS (wpisz kod w komentarzu) https://allegro.pl/uzytkownik/Trend_For_Beauty/sklep 
UnLapin -20% na wszystko! https://unlapin.pl 
Zazazu Perfumes -20% na wszystko https://zazazu.pl/
 

Projekt bez tytułu (7)