Letnie targi ONLINE 2-4 LIPCA 2022!

W dniach 2-4 lipca 2022 w tych sklepach zrobisz tańsze ekozakupy z kodem EKOTYKI!
Kod jest aktywny od 11:00 2.07 do 23:59 4.07

Ala Natural Beauty -20% na wszystko oprócz zestawów http://www.alanaturalbeauty.com/  

Ayuna -25% na wszystko + darmowa dostawa https://sklep.ayuna.pl/  

Balja  -15% na wszystko! http://www.balja.pl/ 

Be The Sky Girl -20% na wszystko + darmowy paczkomat od 100 zł http://betheskygirl.com/  

Biolinea -20% na kosmetyki Idea Toscana, Alkemilla, BeOnMe i Rasayana BioCosmesi https://biolinea.pl   

Biosoma -15% na wszystko https://biosoma.pl  

Bosphaera -15% na wszystko http://www.bosphaera.com/ 

Clochee -20% na wszystko oprócz zestawów i akcesoriów (nie łączy się z innymi promocjami) https://www.clochee.com/ 

Cosmiq -20% na wszystko, przy zakupie 2 produktów dostawa GRATIS https://cosmiq.pl 

Creamy -25% na nieprzecenione produkty https://creamy.pl  

Dolina Czeremchy -20% na wszystko! https://www.dolinaczeremchy.pl/  

Ecoloré -20% na wszystko oprócz zestawów i produktów promocyjnych https://ecolore.pl/  

Flamqa Candles -15% na premierową świecę i dyfuzor FLAMQA Damsonia http://flamqa.pl/ 

Frojo -25% na wszystko https://frojo.pl/ 

Hairy Tale -10% na wszystko http://napieknewlosy.pl  

Insight Professional -20% na wszystko + darmowa dostawa od 100 zł przy płatności przelewem / PayU https://insightshop.pl  

IOSSI -40% na zakładkę EKOTYKI https://iossi.eu/  

Kasia Mandarynka maść lawendowa 30 ml GRATIS do zamówienia! https://kasiamandarynka.pl/  

Kawa w kąpieli -15% na wszystko https://www.kawa-w-kapieli.pl/  

Klareko -50% na Roślinne Antidotum na komary http://www.klareko.com/  

KOI -25% na kosmetyki oprócz zestawów i akcesoriów https://koicosmetics.pl/  

Kopalnia Zdrowia -15% na wszystko http://www.kopalnia-zdrowia.pl/ 

La-Le -25% na wszystko https://www.la-le.pl/   

Last Object -15% na markę Last Object + darmowa dostawa https://www.mamytomy.pl  

Lumileve -15% na wszystko https://lumileve.com/  

Make Me Bio -35% na wszystko https://makemebio.com/  

Mawawo -20% na wszystko oprócz zestawów, próbek i nowości https://mawawocosmetics.com/   

Ministerstwo Dobrego Mydła -15% na wszystko https://ministerstwodobregomydla.pl 

Miobel -25% na wszystko http://www.miobelcosmetics.com/   

Miodowa Mydlarnia -15% na wszystko https://miodowamydlarnia.pl  

Modern Women do -40% zniżki https://lekcjekosmetyczne.pl/  

Moholi –20% na wszystko https://instagram.com/moholi.conceptstore/ 

Moistry -20% na kosmetyki  https://moistry.pl 

Molto Magico -20% na wszystko https://moltomagico.com  

Mommys Soap -20% na wszystko https://www.mommyssoap.pl/  

Morane Cosmetics -15% na wszystko http://www.moranecosmetics.pl/  

Mydłostacja -25% na kosmetyki http://www.mydlostacja.pl/ 

Natural Secrets -20% na wszystko https://www.naturalsecrets.pl  

Naturalna Kosmetyczka -25% na wszystko https://naturalna-kosmetyczka.pl 

Nature Cosmetics -25% na wszystko http://www.naturecosmetics.pl/  

Palisie Naturalnie Duża świeca za 35 zł http://www.palisienaturalnie.pl/  

Papilio Naturals -20% na wszystko https://www.papilionaturals.pl/  

Plantea -15% na wszystkie kosmetyki oprócz zestawów http://www.plantea.pl/  

Polemika -20% na kosmetyki http://www.polemika.com.pl/  

Potz -30% na wszystko https://potz.pl/  

Republika Mydła -20% na na kremy, masła i serum Strawberry Fields solo i w zestawie https://republikamydla.com/ 

Savoné -10% na wszystko + darmowa dostawa http://www.savone.pl/ 

Scandia Cosmetics -15% na kremy Shea do rąk i stóp oraz linię OZO https://sklep.scandiacosmetics.pl/pl/ 

Sensum Mare -20% na wszystko https://sensummare.pl/sklep/ 

Soap & Friends Do 2 peelingów na gałki trzeci (losowy) GRATIS! https://soapfriends.eu  

Såpe -15% na wszystko + darmowa dostawa od 99 zł https://sklep.sape.com.pl/  

Yangi -20% na wszystko http://www.yangi-shop.pl/ 

Your Kaya -15% na wszystko oprócz produktów w kostkach  https://www.yourkaya.pl/