TARGI ONLINE 17-19 LIPCA

Zapraszamy na zakupy z kodem rabatowym EKOTYKI w 83 sklepach:

  1. Alchemia Natury  -10% na wszystko https://www.alchemianatury.pl/ 
  2. Alkmie -15% na wszystko oprócz promocji i zestawów https://alkmie.com/ 
  3. Allvernum -20% na wszystko https://sklep.allvernum.pl/ 
  4. AnnMaRa -15% na wszystko https://annmara.pl/ 
  5. Biały Koteł -20% na serum do twarzy https://bialykotel.pl/ 
  6. Biofemm -10% na wszystko + darmowa dostawa https://biofemm.pl/ 
  7. Bioleev -20% na całą ofertę + darmowa dostawa od 130 zł https://www.bioleev.sklep.pl/ 
  8. Blank -20% na wszystko oprócz ceramiki i zestawów https://www.blankmydlo.pl/ 
  9. Bosphaera -15% na wszystko https://www.bosphaera.com/ 
  10. Bracia Mydlarze -20% na wszystko www.braciamydlarze.pl 
  11. Bydgoska Wytwórnia Mydła -15% na wszystko https://bydgoskawytworniamydla.pl/ 
  12. Byouthy -10% na wszystko https://byouthy.com/ 
  13. Candle Craft -20% na wszystko https://www.candlecraft.com.pl/ 
  14. Cosmiq -15% na wszystko + darmowa dostawa od 99 zł https://www.cosmiq.pl/produkty,3.html 
  15. Cravvi  -20% na wszystko https://www.cravvi.pl/ 
  16. DeLight Candles -10% na wszystko https://delightcandles.pl/ 
  17. Dolina Czeremchy -10% na wszystko https://www.dolinaczeremchy.pl/ 
  18. Dotyk Kreacji -10% na wszystko https://www.dotyk-kreacji.pl/ 
  19. Dzikie Zbiory -20% na peelingi do ciała https://www.dzikiezbiory.pl/ 
  20. Ecocera Kup 2 produkty, a trzeci (najtańszy) kupisz za 1 zł! https://ecocera.pl/ 
  21. Ecolore dostawa Paczkomatem gratis + 10% rabatu https://ecolore.pl/ 
  22. Eukaliptusowy -5% na wszystko https://www.eukaliptusowy.pl/ 
  23. Frojo -25% na wszystko https://frojo.pl/ 
  24. Hedone -15% na wszystko + darmowa dostawa od 50 zł hedone.pl 
  25. Ilua -10% na wszystko https://www.ilua.eu/ 
  26. Iossi -25% na bestsellery + darmowa dostawa od 150 zł, krem do rąk gratis od 200 zł https://www.iossi.eu/ 
  27. Kasia z Podlasia -15% na wszystko + mini syrop lawendowy gratis https://www.kasiazpodlasia.pl/ 
  28. Kokoshop.pl -15% na wszystko https://kokoshop.pl/ 
  29. Kopalnia Zdrowia -15% na wszystko https://www.kopalnia-zdrowia.pl/ 
  30. Kosmetyki Natura -20% na wszystko + darmowa dostawa od 150 zł https://www.kosmetyki-natura.pl/ 
  31. Koziołkowa Mydlarnia -10% na wszystko https://www.koziolkowamydlarnia.pl/ 
  32. Kwatera Mydła darmowa dostawa, zniżki i gratisy do każdego zamówienia https://www.kwateramydla.pl/ 
  33. La-Le -25% na wszystko https://la-le.pl/ 
  34. Likulea -20% na wszystko + darmowa dostawa od 120 zł https://likulea.pl/ 
  35. Lovish -20% na wszystko https://www.lovish.pl/ 
  36. Lumileve -10% + darmowa dostawa https://www.lumileve.com/ 
  37. Lunamoon -20% na wszystko + prezent niespodzianka od 180 zł https://www.lunamoon.pl/ 
  38. Ładne Kwiatki  -20% na wszystko https://www.ladnekwiatki.net.pl/ 
  39. Manufarma darmowa dostawa Paczką w Ruchu https://www.manufarma.com/ 
  40. Mayram -15% na wszystko https://www.mayram.pl/ 
  41. Migma -25% na wszystko https://www.migmaskincare.com/ 
  42. Ministerstwo Dobrego Mydła -10% na bestsellery* + darmowa dostawa od 150 zł!  
    * oprócz setów, próbek, bonów i pakowania https://www.ministerstwodobregomydla.pl/ 
  43. Modern Women -20% na eBook “Lekcje Kosmetyczne” https://lekcjekosmetyczne.pl/ 
  44. Moistry -20% na wszystko https://moistry.pl/ 
  45. Molto Magico darmowy paczkomat od 80 zł https://moltomagico.com/ 
  46. Momme -15% na wszystko oprócz zestawów https://mommecosmetics.com/ 
  47. Mommy’s Soap -10% na wszystko https://www.mommyssoap.pl/ 
  48. Mydłostacja -20% na wszystko https://www.mydlostacja.pl/ 
  49. Natura Love -30% na świece z serii Home Sweet Home https://www.natura-love.pl/ 
  50. Natural Secrets  -20% na wszystko https://www.naturalsecrets.pl/ 
  51. Naturealnie -15% na świece Anndo i kostki do demakijażu Oreka https://www.naturealnie.com.pl/ 
  52. Naturologia -20% na wszystko https://www.naturologia.pl/ 
  53. Naturolove -20% na wszystko https://bit.ly/naturolove 
  54. Niedaleko Do Eko -10% na wszystko https://www.niedalekodoeko.com/ 
  55. O!Figa -30% na wszystko https://www.ofiga.pl/ 
  56. OVIUM darmowa dostawa Paczką w Ruchu https://ovium.pl/ 
  57. Oooroc -20% na wszystko https://www.ooroc.com/ 
  58. Orcideo -10% na letnie zestawy i wybrane produkty https://orcideo.pl/sklep-2/ 
  59. Papilio Naturals darmowa dostawa https://www.papilionaturals.pl/ 
  60. Phlov -15% na wszystko oprócz zestawów https://www.phlov.com/ 
  61. Plantea -10% na wszystko oprócz zestawów https://www.plantea.pl/ 
  62. Polemika -20% na wszystko https://www.polemika.com.pl/ 
  63. Przaja Ci darmowa dostawa https://www.przajaci.pl/ 
  64. RB Cosmetics darmowa dostawa https://www.rb-cosmetics.pl/ 
  65. Rare Craft -15% na wszystko https://rarecraft.pl/ 
  66. Rootsie -20% na peelingi https://www.rootsie.pl/ 
  67. Rosarium -20% na wodę do twarzy z róży damasceńskiej 100 ml + darmowa dostawa https://rosarium-cosmetics.com/pl 
  68. Sattva Ayurveda -15% na wszystko https://www.sattva.pl/ 
  69. Sensum Mare  -15% na wszystko + darmowa dostawa od 100 zł https://sensummare.pl/ 
  70. Shaushka -15% na wszystko https://www.shaushka.pl/ 
  71. Sisi & Me darmowa dostawa https://sisiandme.pl/ 
  72. Skincarelover darmowa dostawa i porcelanowy kubek o wartości 34,99 zł gratis https://www.skincarelover.eu/ 
  73. Slovianca -25% na wszystko oprócz zestawów + darmowa dostawa od 139 zł i kosmetyczka gratis do 3 pełnych produktów http://www.slovianca.pl/ 
  74. Soap Szop -15% na wszystko https://www.soap-szop.pl/ 
  75. Soyang -15% na wszystkie świece + darmowa dostawa od 200 zł https://www.instagram.com/soyang.pl/ 
  76. Sydoka -20% na wszystko https://sydoka.pl/ 
  77. Tulistore -20% na wszystko https://www.tulistore.pl/ 
  78. UBO Domowe Spa -20% na set 3 gąbek do mycia i demakijażu https://ubo.com.pl/ 
  79. Veoli Botanica -20% rabatu *nie dotyczy Drop of Perfection i nie łączy się z innymi promocjami https://veolibotanica.pl/ 
  80. Vintage Candle -20% na wszystko https://www.vintage-candle.pl/ 
  81. Yangi  -20% na wszystko https://www.yangi-shop.pl/ 
  82. Your Kaya -10% na wszystko https://www.yourkaya.pl/ 
  83. Zaa-Zoo-Laa Kup 2 produkty, a trzeci (najtańszy) kupisz za 1 zł! https://zaazoolaa.com/